Wkrótce polska premiera nowej wersji rozwiązania Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) - 09.01.00!

Nowa wersja działa w oparciu o najnowsze technologie między innymi platformę Infor Xi, Infor Ming.le® Infor Document Management (IDM) i Infor Mongoose. 

Nowa wersja to również nowy interfejs użytkownika, nowe formularze, raporty a także lepsza wydajność.

W nowej wersji znajdziecie Państwo wiele udoskonaleń w obszarze finansów – między innymi długo wyczekiwaną wielowalutowość dla klientów i dostawców. Możliwe jest definiowanie wielu walut dla poszczególnych kontrahentów, a co za tym idzie- obsługa zamówień i faktur w walutach innych niż domyślna waluta klienta czy dostawcy.  

W zakresie Zaawansowanego Planowania i Harmonogramowania ulepszony został wykres Gantha:

 • Predefiniowane schematy kolorów
 • Dodatkowe filtry
 • Przyciski szybkiego uruchamiania
 • Wizualny podgląd statusu
 • Możliwość stosowania funkcji Przeciągnij i upuść

W zakresie inwentaryzacji użytkownicy otrzymali możliwość raportowania istotnych transakcji na podstawie numeru dokumentu. Do kilku formularzy zostało dodane pole z numerem dokumentu, które umożliwia użytkownikowi filtrowanie transakcji w księdze głównej oraz filtrowanie raportów na podstawie tego numeru dokumentu. 

Nowa funkcjonalność to również – wyświetlanie listy materiałów (BOM) poprzez numer rewizji – Użytkownicy mają możliwość filtrowania wyświetlania danych według konkretnych rewizji. 

Nowości w zakresie Pick, Pack, Ship - Dodano możliwość sprzedaży pozycji nie magazynowych. W nowej wersji można także  dokonać sprzedaży/wysyłki bezpośrednio po pobraniu z magazynu. 

W zakresie Harmonogramowania: Zastąpiono kalendarz kontroli terminów, nowocześniejszą wersją, którą można uruchamiać poprzez Cienkiego Klienta (Smart Client) a także przez przeglądarkę internetową (Web Client). Udało się to uzyskać poprzez podzielenie Harmonogramów na dwie nowe formy: 

 • Kalendarz planowania – do planowania terminów w układzie data/czas w widoku dnia, tygodnia lub miesiąca. Przyciski, które wcześniej otwierały harmonogramy serwisowe, pozwalają otwierać kalendarz planowania.  
 • Do podglądu danych w kolejce, został stworzony formularz - Planowanie kolejki, umożliwiający dyspozytorowi przygotowanie danych zgodnie z kolejnością ich realizacji. 

Obie formy nadal korzystają z tablicy planowania oraz zawierają te same funkcje – wiele widoków, profile, opcje kodowania kolorów a także wybór zadania i partnera. Został zaktualizowany proces wyboru daty na planszy planowania a także uproszczony proces kodowania koloru. 

Wraz z nową wersją zmieniły się zasady tworzenia raportów. Od wersji 9.01. raporty zostały przeniesione do narzędzia Infor Mongoose i mają nową, korzystniejszą formę. 

Naszych Klientów zachęcamy do korzystania z platformy Infor Xtreme, natomiast wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu! 

Aktualności

 • Infor Next Polska +

  Infor Next Polska 4 października firma INFOR zorganizowała w Polsce konferencję pod nazwą INFOR Next. Firm ICOMP, która ma status Czytaj więcej...
 • Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) 9.01. - wkrótce polska premiera nowej wersji! +

  Wkrótce polska premiera nowej wersji rozwiązania Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) - 09.01.00! Nowa wersja działa w oparciu o najnowsze technologie między Czytaj więcej...
 • Konferencja - Nowoczesne narzędzia i technologie do zarządzania produkcją +

  Konferencja - Nowoczesne narzędzia i technologie do zarządzania produkcją Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konferencji "Nowoczesne narzędzia i technologie do Czytaj więcej...
 • Nowa wersja pliku JPK_VAT (2) +

  Nowa wersja pliku JPK_VAT (2) W imieniu firmy INFOR oraz ICOMP Sp. z o.o. informujemy, że Ministerstwo Finansów opublikowało nową Czytaj więcej...
 • Nowa wersja systemu Infor CloudSuite Industrial SyteLine +

  Jest już dostępna nowa wersja systemu Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) 9.00 Naszych Klientów zachęcamy do przejścia na nową wersję systemu, Czytaj więcej...
 • Shop-Trak 2017 - nowa wersja +

  Shop-Trak 2017 - nowa wersja Jest już dostępna nowa wersja modułu Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) do raportowania produkcji oraz do sterowania Czytaj więcej...
 • 1