O nas

Jesteśmy firmą informatyczną, specjalizującą się w dostarczaniu i wdrażaniu najnowszych technologii informatycznych dla biznesu.

Jako partner firmy Infor, czołowego dostawcy aplikacji biznesowych na świecie, dostarczamy najnowsze rozwiązania informatyczne, dostosowane do Państwa potrzeb. Produkty firmy Infor cieszą się ogromnym zaufaniem na całym świecie, co potwierdza liczba ponad 90 000 klientów!

W skład naszej oferty wchodzi pakiet systemów ERP firmy Infor, przeznaczonych dla firm produkcyjnych z zakresu produkcji dyskretnej. Oferujemy Państwu najwyższej klasy oprogramowanie wraz z jego kompleksową obsługą. Odległość nie jest dla nas przeszkodą, ponieważ działamy na terenie całego kraju, zapewniając Państwu kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Wdrażane przez nas systemy wspierają działalność przedsiębiorstwa w zakresie: technologii wyrobu, planowania i harmonogramowania produkcji, zakupu surowców i materiałów, obsługi maszyn, sprzedaży, finansów, utrzymania ruchu, serwisu klientów, zarządzania jakością, zarządzania relacjami z klientami, raportowania oraz analiz w oparciu o Business Intelligence i analizy wskaźnikowe. Atutem oferowanych przez nas systemów jest ich branżowość. Systemy firmy Infor, są tworzone dla firm produkcyjnych, dlatego to one dostosowują się do działalności firmy, a nie odwrotnie.

W ramach świadczonych usług, nasi specjaliści dedykowani do poszczególnych modułów systemu wykonują analizy biznesowe, identyfikują problemy, opracowują koncepcję informatyzacji, wykonują projekty, dostarczają sprzęt, szkolą, wspierają użytkowników oraz świadczą opiekę powdrożeniową.

Naszym atutem jest wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z produktami firmy Infor. 

Zapraszamy do kontaktu!