W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz planami inwestycyjnymi, poszukujemy: ANALITYKA DANYCH

do pracy na stanowisku Konsultant w obszarze Business Intelligence

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATEK I KANDYDATÓW:

  • Praktyczna znajomość rozwiązań BI,
  • Znajomość Microsoft SQL i języka T-SQL
  • Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na modele danych
  • Bardzo dobra znajomość Excela, tworzenia  raportów, pisania makr
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Infor CloudSuite™ Workbench Suite
  • Znajomość języka angielskiego

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie rozwiązań Microsoft BI (Microsoft Analysis Services)
  • Praca z użytkownikami końcowymi (biznesowymi) przy zbieraniu i analizie wymagań
  • Przeprowadzanie analiz danych
  • Przygotowywanie zbiorów danych do raportowania
  • Integracja danych przy zastosowaniu technologii SQL
  • Przetwarzanie zbiorów danych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Udział w ciekawych i nieszablonowych projektach
  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).